ФОТО: Вереницата на Дарко Лазиќ облече венланица- Марина блескаше од среќа

0
100


 

Вереницата на Дарко Лазиќ, Марина го отвори “Wedding Weekend” и се појави во венчаница.

Имено на првиот ден од ревијата многу познати прошетаа по пистата облечени во венчаници во различни стилови.

Марина се најде во улога на невеста, а призна дека за прв пат облекува веначница, но дека многу пријатно се чувствува во неа.

Таа изјавила дека Дарко бил воодушевен од нејзиниот игглед, па и испратил порака дека едвај чека да ја види во ненчаница на нивната свадба.

https://press24.mk/

 

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here