ФОТО: Ванда повторно провоцира, ја покажа тетоважата на најинтимното место

0
162


Ванда Нара сопругата на фудбалерот Икарди го обнови договорот со емисијата „Тики-така“ па се појави во провокативно издание.

Многумина сметаат дека шоуто е гледано токму поради неа и нејзините изјави, но и поради Антонио Касано, кој често пати со она што ќе го каже знае да ја шокира јавноста во Италија.

 

 

 

 

View this post on Instagram

/a>

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Nov 25, 2019 at 3:43am PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here