ФОТО: Ванда Икарди покажа дека изгорела на сонце, а мажите ширум светот полудеа

0
127


Ванда Икарди  продолжува да ги чести мажите ширум светот со провокативни и жешки фотографии.

Сопругата на Мауро Икарди деновиве е на Младиви и оттаму не престанува да споделува „врели“ фотографии.

Најновата фотка предизвикува делириум на социјалните мрежи. Имено Ванда го покажа деколтето кое и изгоре на сонце.

 

Сепак тоа не беше единствената фотографија, таа сподели уште неколку фотки претхофниот ден и го покажа своето совршено тело.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here