ФОТО: Бугарската пејачка го покажа задникот – Фановите одлепија по провокативните фотки

0
109


Бугарската пејачка марија со години пали и жари на бугарската сцена, а сега ги возбуди сите со фотографии од задникот направени за календар.

Покрај сликите на кои Марија е со хулакопки кои го истакнуваат цврстиот и дигнат задник, таанапиша:  „За сите вас, љубени мои“.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here