ФОТО: Бред и Џенифер со една фотографија го срушија интернетот – доказ дека хемија меѓу нив се упште постои

0
112


Средбата меѓу Џенифер Анистон и Бред Пит на доделувањето на наградите САГ е главна тема на социјалните мрежи, а една фотографија целосно ги воодушевила фановите на поранешниот пар кој се разведе пред 15 години.

Бред и Џенифер се сретнале зад сцената, размениле неколку зборови и се насмевнале, а сето тоа го забележале фоторепортерите. Но, кога Џенифер тргнала да замине, Бред продолжил да ја држи за рака.

Да потсетиме, парот се разведе во 2005 година откако Бред ја запозна Анџелина Џоли на снимањето на филмот „Господин и госпоѓа Смит“.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here