ФОТО: Божиќна фотографија од Меган Маркл, и принцот Хари со синот Арчи – момчето го украде целото внимание

0
114


Меган Маркл и Принцот Хари минатиот месец со синот Арчи отпатуваа во Канада, па Божиќ нема да го поминат во друштво на кралицата и остатокот од кралското семејство.

Тие веќе го пропуштиле традиционалниот предбожиќен руќек во Бакингемската палата кај кралицата, а нема да бидат ниту на собирањето во Сандрингам са Божиќ.

На официјалниот Инстаграм профил војвотката и војводата објавија фотографија од својот син со која им посакаа на сите среќен Божиќ.

Целото внимание го украде малиот принц Арчи кој е во центарот на фотографијата.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here