ФОТО: Благодарение на бујното деколте заработува 5.000 евра неделно – оваа убавица не се срами од својата работа

0
116


23-годишна девојка од Велика Британија ја напуштила работата во администрација и се посветила на работа на интернет, каде заработува „вртоглава“ сума на пари, од околу 5.000 евра неделно.

На Инстаграм ја следат повеќе од милион луѓе кои секојдневно ги „чести“ со провокативни фотографии во долна облека. Во прв план, секако, се нејзините бујни гради.

Имала само 18 години кога се преселила во Австралија со желба за добра работа, Денес благодарение на интернетот своите пријатели се обидува да ги освести за климатските промени, но и за веганскиот начин на живот.

-Променив десетина работни места во првата година живот овде. Шест месеци и работев во фирма за хигиена. Потоа се префрлив во клув во кој бев келнерка во долна облека. Голема работа е тоа во Австралија – признала Руби.

После професиите за кои истакнува дека се напорни, Руби одлучила да ги земе работите во свои раце. Благодарение на бујното деколте брзо се снашла.

На интернет продава своите фотографии и виде снимки.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here