ФОТО: Бијонсе на гала вечера се појавила во фустан со шлиц до колк под кој не се носат гаќички

0
103


Бијонсе на гала вечерата на американсиот музички продуцент Клив Давис се појавила во провокативен црвен фустан, кој дефинитивно не можел да помине незабележан.

Фустанот со шлиц до колкот откри дека Бијонсе не носи гаќички на себе (барем, не оние со класичен облик), а исто така впечатливо беше и нејзиното декоте.

Пејачката со фотографија се пофали на Инстаграм каде за само неколку часа доби повеќе од два милиони лајкови и доста коментари. „Совршена си“, „Зошто ми го правиш ова“ – пишувале воодушевените фанови.

Американските медиуми пренесуваат дека Бијонсе на забавата која беше организирана по повод доделувањето на „Греми“ наградите, каде се појавила во друштво на својот сопруг Џеј Зи.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here