ФОТО: Билјана Дебарлиева прослави 25 години брак со сопругот

0
177


Македонската водителка и ТВ-презентерка, Билјана Дебарлиева, прослави 25 години брак. Нејзиниот сопруг Јован на социјалните мрежи објави нивна заедничка фотографија додека ја одбележувале годишнината во еден скопски ресторан.

Билјана и Јован имаат две деца, син и ќерка, но тие ретко се појавуваат во јавноста со својата мајка.

https://press24.mk/https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here