ФОТО: Беше една од најзгодните учеснички на „Ѕвездите на Гранд” – Пејачката не личи на себе

0
133


Преубавата стјуардеса тамара Драгиќ беше дел од шоуто Ѕвездите на Гранд и мамеше воздишки кога и да се појавеше.

Убавата русокоса целосно го смени имиџот и веќе не личи на себе.

Таа пее пратечки вокали за Жељко Јоксимовиќ и држи часови по клавир, а овој пат се реши да ја офарба косата црвена.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here