ФОТО: Беквалац со ќерките живее во луксуз – го претворила во женски рај, откри само што ѝ недостасува

0
120


Српската пејачка Наташа Беквалац купи недвижнина во својот роден крај, па откри дека во него не поседува нешто што го има во сечиј дом.

„Нема огледало дома. Има само Хана огледало во својата соба, на козметичката маса. Понекогаш одам само кај неа да се огледам“, призна Наташа.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here