ФОТО: Без филтри, шминка и свечени фустани – Ќерката на Цеца без шминка

0
157


Има речиси милион следбеници на Инстаграм, секогаш е средена од глава до ептици, со супер стајлинг и шминка, но овој пат Анастасија Ражнатовиќ сподели стори на социјалната мрежа без грам шминка на себе.

Убавата Анастасија која влезе во водите на музиката, покажа како и иизгледа лицето без грам шминка.

Инаку, таа наскоро ќе стане тетка со оглед на тоа дека нејзиниот брат Вељко го чека првото дете.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here