ФОТО: Без градник во длабоко деколте и огромен шлиц – таа носеше најпровокативен фустан на Оскарите

0
107


Таа носеше најпровокативен фустан на Оскарите 2020 година.

Krisi kad provocira, nema šale

Некој ќе каже дека тоа е очекувано од Криси Тајген. Во фустан на либанскиот дизајнер Жорж Хобејке била „подвижна бомба“, опасност за оние со слабо срце, но и закуска за љубителите на модна провокација.

Таа на црвениот тепих прошета во светлосин фустан со огромно деколте и шлиц. Градникк се носеше, а веројатно ни долна облека.

Krisi sa suprugom Džonom Ledžendom

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here