ФОТО: Аргентинката со провокативен стајлинг успеа да го украде внимението на црвениот тепих

0
164


Аргентинката Химена Барон со својот необичен и провокативен стајлинг успеа да ги засени Роналдо и Георгина на црвениот тепих на доделување на МТВ  наградите.

Таа е позната по тоа дека беше во врска со уан Мартин Дел Порто како и во брај со поранешниот напаѓач на Рома Пабло Освалдо.

Химена често и на својот Инстаграм профил објавува провокативни фотографии.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here