ФОТО: Антониа Гиговска со „провокативна фотка го запали Инстаграм

0
151


Македонската пејачка, Антониа Гиговска, која од неодамна е во врска со форнтменот на „Либеро бенд“, Иван Јованов, објави многу провокативна фотографија на Инстаграм, со што ги разбуди машките фантазии.

Имено, Гиговска во бела кошула и без прслук објави фотографија на социјалната мрежа Инстаграм, за што поточно се работи видете сами:

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here