ФОТО: Ансатасија во минијатурно бикини ужива на топлите краишта

0
101


Наледничката на Цеца,  Анастасија Ражнатовиќ ужива во Тајланд и за неа очигледно летото започнува уште во фебруари.

Таа со своите пријатели на социјалните мрежи сподели фотографии и видеа на кои позира во минијатурен костим за капење.

Досега не откри кој и прави друштво на оваа позната туристичка дестинација, но покажа како изгледа во бикини…

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here