ФОТО: Андреа заработува 2 милиони долари годишно само поради бујниот задник – облини со нереални димензии

0
201


Неодамна фокусот на светските медиуми е насочен кон романската инфлуенсерка Андреа Василе, поради фактот дека за една година заработила 2,2 милиони долари и тоа само благодарение на фотографиите од својот буен задник.

Оваа 35-годишна девојка од Букурешт се занимавала со дизајн и живела просечен живот, додека во еден момент не сфатила дека буквално седи на рудник со злато.

Таа сфатила дека чесно може да го претвори во пари својот задник и за две години на Инстаграм почнале да ја следат 3 милиони следбеници.

Денес заработува од 750 до 7.500 долари по една објава на оваа друштвена мрежа, а тврди дека во морето на слични дами кои имаат голем задник, нејзе ја издвојува тоа што е искрена.

„Позната сум по искреноста, по тоа дека не барам пречки и што ги признавам моите пластични операции“, објаснува Андреа.

Интересно е што на нејзиниот профил ретко се гледаат разголени фотографии, затоа што таквите таа дополнително ги наплаќа – нивната цена е 6,99 долари месечно на страницата OnlyFans.com.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here