ФОТО: Ана Николиќ и Вергара носеа необична чанта – чини 2.100 евра, а изгледа како обична вреќа

0
137


Познатата српска пејачка Ана Николиќ и најдобро платената телевизиска актерка Софија Вергара не можеа да одолеат на чантата „The Pouch” од италијанската модна куќа Ботега Венета.

Ботега Венета брендот и нивниот дизајнер Данијел Ли оваа година дефинитнво заслужија титула за творци на најпопуларната чанта. Чантата која изгледа како обична вреќа во сите бои го освои светот.

Меѓу среќничките кои успеале да набават ваква чанта и покрај цената од 2.100 евра се нашла и пејачката Ана Николиќ.

Големата популарност оваа чанта ја должи на тоа што ја има во сите бои, но дизајнот е току тоа што го освои светот.

Како ви се допаѓа? 

 

 

 

View this post on Instagram

#workinprogress .. 

A post shared by (@ananikolicofficial) on Oct 24, 2019 at 9:13am PDT

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here