ФОТО: Албанската пејачка ужива во Доминикана – позираше во костим за капење и ги покажа бујните облини

0
97


Македонската пејачка од албанска националност Туна Сејдиу важи не само за една од најпознатите како кај нас, така и во соседството (Косово, Албанија), туку и за една од најзгодните и најсејксипилните на нивната естрада.

И покрај тоа што пред две години стана мајка, таа може да се пофали со тело на кое сите може да ѝ позавидат.

Туна оваа зима ужива на летна дестинација на Доминиканската Република од каде објави фотографии во костим за капење и го покажа заносното тело и облини.

Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here