ФОТО: Албанската пејачка со нова провокативна фотографија – во проѕирен градник собра милион лајкови

0
159


Познатата пејачка со албанско потекло, Рита Ора ги запали социјалните мрежи со последните објавени фотки на Инстаграм.

Атрактивната пејачка на нив позира во проѕирен градник, а за неполни 24 часа фотографиите собраа скоро половина милион лајкови.

Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here