ФОТО: Албанската пејачка се појави во минијатурно бикини – сите гледаа во нејзиниот целулит

0
109


Пејачката Дуа Липа се соблече во микро бикини и го покажа целулитот. Иако на прв поглед нејзиното тело делува совршено, покажала дека како и другите жени има мани.

Освен што стана музичка ѕвезда, таа е и модна икона, а многумина ја сметаат за исклучително убава. Виткото тело и нејзините очи се нејзин заштитен знак и многумина оставаат без здив. Сепак, најновите фотографии од оваа убавица многумина непријатно изненадиле.

https://press24.mk/

Имено, Дуа била снимена како ужива на одмор во Мајами заедно со момчето Анвар Хадид, а кога во еден момент се свртела го открила нејзиниот задник, но и целулитот.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here