ФОТО: Албанската пејачка не престанува да провоцира – позираше целосно гола пред огледало

0
99


Пејачката Рита Ора е неуморна! После секси фотките од плажа на кои се виде тетоважата која што ја има на интимната зона, деновиве објави фотографија на која е целосно гола и позира пред огледало.

На фотографијата е без шминка, а брадавиците ги има прекриено со емотикони.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here