ФОТО: Албанската пејачка во провокативно издание – ден погрешен чекор покажа што носи под фустанот

0
180


Албанската пејачка направи голема грешка со фустанот кој го облекла, а папараците подготвено ја дочекаа.

Рита Ора никогаш не ја криела наклонетоста кон провокативната облека, но вчера направи грешка.жПејачката, имено, се појавила на една прослава во Лондон, а за таа прилика одбрала огнено црвен фустан со длабоко деколте и со уште подлабок шлиц на нозете. Сето тоа го искомбинирала со црвен детаљ на главата, но ниту тој не го одвлекол вниманието од тоа што се случило.

Секој чекор бил ризичен за пејачката во овој фустан и на крајот и се случило неизбежното, па еден незгоден чекор покажал што крие Рита Ора под фустанот.

Rita Ora

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here