ФОТО: Албанската пејачка во провокативно издание – позираше во секси долна облека

0
124


Градите ѝ се во преден план. Пејачката Рита Ора позната е по скандалозните, а некогаш и провокативни изданија, но од друга страна не е чест случај да ги споделува своите голи фотографии на социјалните мрежи.

Но, овој пат на својот Инстаграм профил таа објавила провокативна фотографија на која позира во бела долна облека.

Популарната Албанка оваа фотографија ја споделила со своите 16 милиони следбеници на која позира во бел проѕирен градник и гаќи.

 

 

 

View this post on Instagram

 @andasaku

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on Dec 16, 2019 at 4:00am PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here