ФОТО: Акерката објави фотографија од детството – денес е популарна, а како мала личела на момче

0
128


Актерката Џенифер Анистон пред само неколку месеци отвори Инстаграм профил и за кратко време собра над 20 милиони следбеници.

Таа е активна на споменатата социјална мрежа, па често објавува фотографии и снимки, но последната сепак привлече најмногу внимание.

https://press24.mk/

Имено, актерката објави своја црно-бела фотографија од периодот кога била мала, на која има капа на главата и седи покрај прозорец.

Во опис на фотографијата напишала дека претпоставува дека во тој период го очекувала снегот.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here