ФОТО:Позирајќи во бикини му покажа на поранешното момче што губи

0
192


По две години во врска , моделот Деми Роуз раскина со ДиЏејот Крис Мартинез.

„За жал, Деми и Крис тргнаа по различни патишта. Тие ја завршија врската како пријатели и ќе продолжат да се поддржуваат еден со друг. Деми во моментов е соло и е посветена на нејзината кариера“, откри нејзиниот претставник за медиуми.

Се чини дека убавата Деми не страда многу по раскинувањето, бидејќи весело се насмевнува на новите фотографии што ги објави на Инстаграм, позирајќи во бикини , кое повеќе открива отколку што прикрива.

 

 

 

View this post on Instagram

Thinking of you

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Oct 10, 2019 at 6:12pm PDT

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here