ФОТО:Кајли Џенер со жешка летна фотосесија ги излуде фановите

0
13


Кајли Џенер (22) ги почести нејзините 184 милиони следбениците на Инстаграм со жешки фотографии од нејзиниот летен одмор.

Најмладиот член на семејството Кардашијан-Џенер, богаташката Кајли, во моментов ужива во луксузно одморалиште во Јута.

Кајли е на годишен одмор со нејзината ќеркичка и друштво, поточно со нејзините пријатели и сподели жешки снимки во костим за капење од која во фокус се нејзините бујни атрибути

За само три часа, една фотографија каде Кајли е во портокалово бикини, доби повеќе од шест милиони лајкови.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Jul 9, 2020 at 5:01pm PDT

 

 

 

View this post on Instagram

this place is unreal

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Jul 10, 2020 at 10:33am PDT

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here