ФОТО+ВИДЕО: Славниот актер остана по гаќи среде емисија

0
181


Холивудската sвезда Алек Болдвин се појави во шоуто со Џими Фелон, каде го претстави новиот филм „Motherless Brooklyn“, чија премиера е закажана за 1-ви ноември, но направи и неочекуван потег.

Алек посака пред сите да се пофали со новата линија, па тоа го демонстрираше така што стана од фотелјата, ги соблече пантолоните и остана само по гаќи.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here