Фотки-разгледници од семејниот одмор на Роналдо и Џорџина на Сен Тропе

0
281
loading...

[ad_1]

Деновиве 33-годишната фудбалска ѕвезда е на одмор во Франција, заедно со Џорџина и најстариот син, Кристијано Џуниор.

fotki-razglednici-od-semejniot-odmor-na-ronaldo-i-georgina-na-sen-trope-001.jpg

Прво се сончаа на луксузна јахта, кога шпанската бринета ја искористи шансата да направи секси фотки од одморот.

loading...

Потоа беа забележани како заедно ја напуштаат јахтата за семеен ручек низ Сен Тропе.

Џорџина носеше фустан со леопард принт, бела мини-чанта и римјанки, додека Роналдо беше комплетно во бело.

Фотки – разгледници од најновиот одмор на семејството:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:[ad_2]

Source link

loading...