Фолкерот направи забава за паметење: Лукас славеше, па заспа на сопствениот роденден

0
151


Викендот што помина познатиот српски пејач Аца Лукас организираше забава во еден познат ресторан во Белград по повод својот роденден.

На роденденската забава биле поканети најблиските пријатели и колеги на Лукас. кои „заглавиле“ до раните утрински часови.

Очигледно Лукас изморен од напорниот ден, некаде на крајот од својот роденден успеал да заспие пред присутните гости.

Како изгледало тоа, погледнете од фогорафијата:

https://press24.mk/

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here