Уште една пејачка ќе земе снаа од истата куќа: Сестрата на Богдана во тајна врска со млад пејач чија мајка е популарна

0
109


Српските медиуми никако да престанат да пишуваат за наводната врска помеѓу синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ и сестрата на Богдана Родиќ која веќе е сопруга на синот на Цеца.

-Се запознале уште минатата зима на Копаоник кога Бојана Родиќ му фрлила око на Стефан и го направила првиот чекор. Тогаш си размениле и броеви и започнале да се допишуваат и истото траело подолго време. Дури по неколку месеци двајцата излегле, а од тогаш и се заедно вели близок извор до Стефан и Бојана.

Изворот додава дека таа поради Стефан повеќе време поминува во Белград.

https://press24.mk/

Освен тоа таа не го запоставила ниту семејниот бизнис па често со комбе разнесува пилиња од Титл до пазарот во Борчи.

Стефан дури добил и покана за свадбата на Богдана и Вељко, но тој во истиот период бил во Америка со што не присуствувал на свадбата на деценијата.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here