Убавата фолкерка како на модна писта: Гавазова покажа со што располага

0
144


Познатата фолкерка Сузана Гавазова објави видео со кое ги „запали“ своите обожаватели на социјалните мрежи.

Причината е прекраткиот фустан ко ги откриваше нејзините долги нозе, но и деколтето кое се разбира, кај Сузана е скоро секогаш во преден план.

Па како тоа да беше малку по неколку дена објави и видео во претесни „Версаче“ хеланки и тессна маичка, а овојпат во преден план дојде совтшениот задник на Гавазова.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here