Трејлерот за „The King’s Man“ има мистериозен негативец

0
77


Од најновиот трејлер за „The King’s Man“ може да дознаеме што може да очекуваме од новото продолжение, во режија на Метју Вон. Трејлерот открива и нов мистериозен негативец.

Новиот филм го објаснува потеклото на тајната служба, а во главните улоги се појавуваат Ралф Фајнс, Гема Артертон, Харис Дикинсон и други

Главниот негативец е мистериозен, во една сцена е прикажан како носи златен прстен. Неговите следбеници, меѓу кои е и Распутин, му се обраќа, но останува мистерија кој ја толкува улогата. Сепак, неговите мотиви се јасни, сака да започне светска војна.

Премиерата на филмот требаше да се одржи во февруари, но е одложена поради пандемијата. Новата премиера е закажана за 28 септември.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here