Топ 10 најлоши јануарски трансфери

0
113


Јануари е тежок период за носење нови играчи и скоро секогаш има тешки промашувања. На пример, трансферот на Алексис Санчез во Манчестер Јунајтед се очекуваше да биде историски, но работите не излегоа според планираното.

Дечките од Football Daily ги избраа десетте најлоши јануарски трансфери. Дали се согласувате со изборот?

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here