Тања Савиќ во досега невидено издание: Во родното село со мотика во рацете (ФОТО)

0
69


Тања Савиќ отиде во родното село Радинац, каде покажа како изгледа кога не е дотерана и средена.

Пејачката ги негираше приказните дека го пријавила сопругот за семејно насилство, па откри дека ја ограбиле нејзината куќа, а сега започна да објавува фотографии на социјалните мрежи.

Имено Савиќ со мотика во рацете ја копаше градината, облечена во работен костум, со капа на главата, во вакво издание ретко се гледаат пејачките, но кога се во изолација повеќе од еден месец се е можно.

https://press24.mk/

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here