Сè што е погрешно со John Wick 3: Parabellum

0
121


John Wick: Chapter 3 – Parabellum, со Кијану Ривс во главната улога, е еден од омилените филмови на гледачите оваа година.

Филмот е закон. Но, тоа не значи дека е без грешки. Тимот на CinemaSins ги преброи „гревовите“ на John Wick 3.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here