Студот не и пречеше за да се разголи: Аделина Тахири со голо стомаче и танга на снегот (ФОТО)

0
116


Пејачката Аделина Тахири повторно ги руши табуата и прави исклучок.

Имено, пејачката периодов ужива на зимски одмор,  но ниските температури не и прават проблем да се соблече и да го покаже голото стомаче.

Таа на социјалните мрежи објави фотографија на која позира во снегот, но фокусот е на нејзиното голо стомаче и облините, а под зимската опрема јасно се гледаат и танга гаќичките на пејачката. 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on Jan 9, 2020 at 6:08am PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here