Српската пејачка се отвори: „По врска од 4 години, за 9 дена се омажив за друг“

0
107


Славица Чуктераш изнесе малку познати детали од нејзиниот приватен живот во една емисија и изненади многумина.

– “Мојот живот е турбулентен. И, дозволете ми да ви кажам нешто. Имав врска четири години пред бракот. Јас ја завршив таа врска и по 9 дена, се впуштив во друга. Без разлика дали се совпадна или не, јас немам идеја. Умерено”, изјави во „Магазин Ин“.

Вели се забавувала со поранешниот сопруг сопруг.

– „Имавме пауза од месец и половина. Продолживме и повторно не успеавме“.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here