Српската пејачка без влакна на јазикот: „Најмногу сакам секс без обврска, а од 2020 сакам маж кој ќе ме раздрма“

0
129


Српската пејачка Злата Петровиќ сумирајќи ги впечатоците од изминатата година, отворено му порача на Дедо Мраз да и донесе маж кој ќе ја „раздрма“.

-Ништо не кријам, во моментов немам никој до себе, а од 2020 барам да ми донесе некој во животот за да ме „здрма“ Поднесов тежок климакс, кој не го преживеав рано, туку сега. Се менува организмот, се се менува. Имав духовен немир, но за среќа сама на себе сум си најдобар психолог па сега сум добро.

Добро ја платив својата слобода, а покрај децата, семејството и пријателите, најмногу сакам секс без обврска.

Топла прегратка наоѓам кај пријателките, децата и тоа не ми треба од маж. Од него барам да ме стресе емотивно и да ме размрда, да донесе бура, не мир, мирот доаѓа подоцна- вели пејачката.

Фаталната црнка вели дека имала се и помлади и постари и женети.

-кога и да сакам да се смирам и да останам со една личност не ми оди, премногу ја сакам слободата.Животот е еден и треба да се живее, рекла таа.

Петровиќ нагласила и дека со бившите двајца сопрузи останала добра пријателка.

https://press24.mk/

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here