Со провокативна фотографија Хали Бери прослави 6 милиони следачи на Инстаграм

0
85


Преубавата актерка (53) не престанува да ја интригира јавноста, а со последната објава се надмина себеси.

Под самата фотографија таа напиша порака во која се заблагодарува на своите следачи и им посакува добро здравје, но порача и да останат „чисти“ во оваа ера, како и безбедни и добро информирани.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here