Сораја објави нова „жешка“ фотографија, а фановите полудеа: „Добри воздушни перничиња“

0
178


Понатата српска старлета Сораја на социјалните мрежи ја ледат многу луѓе, а таа често објавува провокативни фотографии и видеа, но често знае да се пофали и со луксузна гардероба, чевли, ташни и автомобили.

Овојпат Сораја спои две во едно, објави фотографија од скап и луксузен автомобил ги стави огромните гради во преден план.

„Една без филтер и без шминка“ напиша Сораја.

Не требаше долго време за Сораја да добие куп коментари и лајкови на оваа објава, а еден од коментарите гласи“ Добри воздушни перничиња“пишува во коментар.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here