Сопругата на Жељко Јоксимовиќ, Јована едвај ги прекрсти нозете поради тесниот и прекраток фустан

0
99


Водителката и сопруга на популарниот пејач Жељко Јоксимовиќ,  Јована Јоксимовиќ направила вистински хаос на социјалните мрежи со фотографија на која позира во прекратко фустанче.

Атрактивната водителка на својот профил на Инстаграм со своите обожаватели сподели фотка на која позира во друштво на својот колега Срѓан.

Двајцата седат во студиото, а Јована за првпат ги истакнала своите витки нозе кои очигледно едвај ги прекрстила поради тесниот и краток фустан.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here