Сопругата на Горан Иванишевиќ ќе ви ја разгорри фантазијата- позираше гола во када

0
140


Нивес Иванишевиќ веќе со денови предизвикува љубомора кај сите свои следбеници на Инстаграм.

Згодната водителка и сопруга на Горан Иванишевиќ последните неколку денови ужива на егзотична локација, па редовно споделува фотографии од плажата, а денес фотките ги подигна на повисоко ниво и објави фотографија на која гола позира во када.

Нивес се сликаше со грбот кон камерата и ги подигна рацете, па така веднаш ја заскокотка фантазијата на сите.

 

 

 

View this post on Instagram

/a>

A post shared by Nives_Ivanisevic (@nivessimpson) on Dec 16, 2019 at 11:01am PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here