Слаткар: Нема да правам мекици за бебето, тоа се залудно потрошени пари

0
99Неодамна Марко Маринковиќ – Слаткар и неговата поубава половина Сања, објавија на Инстаграм дека го очекуваат својот прв наследник.

Тоа беше и повеќе од доволно екипата на Бекстејџ да отиде и поразговара со идниот татко, кој што вели дека мекици нема да има бидејќи тоа се залудно потрошени пари.

Погледнете што друго кажа Слаткар за бебето и Сања:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here