Славната пејачката мета на критики: „Изгледа како лицето да и замрзнало“ (ФОТО)

0
114


Гвен Стефани на доделување на овогодинешните Греми награди се најде на удар на критики, поради тоа што наме ни една брчка на нејзиното лице.

Имено Гвен има 50 години а пејачката изгледаше беспрекорно, но многумина ја забележаа промената на нејзиното ице.

Во високи потпетици и минијатурен фустан, благодарение на естетските зафати Гвен изгледаше многу помладо за разлика на нејзините години.

„Лицето и се замрзнало, не ми се допаѓа“ „Лицето и е 99 проценти пластика и само 1 посто кожа“ гласеа само некои од коментарите кои Гвен ги доби.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here