Славица Чуктераш се огласи по разводот од фудбалерот, открива дали е подготвена за нова љубов

0
97


Српската пејачка Славица Чуктераш говори за животот по разводот од голманот Аврамов.

-Немам додворувачи. Не се движам многу, не излегувам, а дури и да имам џабе би било, не сум подготвена за нешто ново. Не знам што би требало тој човек да направи за да ме освои и да ми го привлече вниманието, вели пејачката за„Хит Информер“

Чуктераш додава дека идниот маж би го бирала според неговото однесување кон нејзината ќерка, но смета дека на секоја жена и треба одмор пред да му даде шанса на некој нов.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here