Славица Чуктераш во жешко издание од карантин ќе ви го разубави денот (фото)

0
100


Пејачката Славица Чуктераш го користи карантинот за да ужива во својот дом и малку да одмори од сите секојдневни обврски, но и за да ја покаже својата завидна линија, па така често на социјалните мрежи објавува провокативни фотографии.

Овој пат пејачката облече кожно здолниште и чипкасти холахопки, ја крена ногата и направи селфи во огледало.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on Mar 28, 2020 at 4:31am PDT

Фотографијата за краток период доби повеќе од 3 000 лајкови, а под неа се нижеа само позитивни коментари на сметка на нејзиниот изглед.

„Добра си“, „„Мргуде, нешто убаво да видиме оовие денови“, „Преубава си“, „Испирација“ се само некои од коментарите под објавата. Инаку ова не е првпат како Чуктераш објавува фотки во провокативни изданија.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on Mar 28, 2020 at 4:44am PDT

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here