Сите бисери на Рики Џервајс од доделувањето на Златните глобуси 2020

0
115


На Рики Џервајс ова му беше последен ангажман како водител на доделувањето на Златните глобуси.

77. издание на престижните награди беше последна прилика овој шоумен да блесне во целиот свој сјај и да покаже како се одработува оваа работа без цензура.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here