Се појави фотографија од Меган во младоста: Никој не може да поверува како изгледа (ФОТО)

0
124


Фотографија на Меган Маркл од средно училиште се појави на Инстаграм, а нејзините обожаватели не можат да поверуваат колку малку се сменила.

На фотографијата, 16-годишната Меган позира со своето тогашно момче Луис Сегур пред украсена Божикна елка .

 

Меган е весела и насмеана на фотографијата, во сјаен црн фустан, при што многумина коментираат дека изгледа скоро исто каква што е денес на 38 години.

„Ако некој ми речеше дека оваа фотографија е направена минатата година, ќе поверував“, „Убава е“, „Немаше поим тогаш дека ќе стане принцеза“, „Дали воопшто старее?“, „Таа воопшто не се сменила“. се некои од коментарите.

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here