Сестрата на Кардашијан го улови познатиот пејач

0
162


Младата милијардерка Кајли Џенер, неодамна ја раскина својата врска со Тревис Скот, со кој ја има ќерката Сторми, а сега според светските медиуми е со Дрејк.

Тие изминатиов период повеќе пати се забележани заедно на неколку забави и вечера.

Парот е во врска месец дена пораскинувањето на Кајли.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here